Titles you rated
Bus StopRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
GateRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 1.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5