Movies
Ratings
844
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5