Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.0
North & SouthRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
My Name Is EarlRated ★ 3.0- My Name Is EarlRated ★ 3.0
- My Name Is EarlRated ★ 3.0
My Name Is EarlRated ★ 3.0- Eli StoneRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0