Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
42Rated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
End of WatchRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0