Titles you rated
Tony TakitaniRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
SmileRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5