Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
300Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5