Movies
Ratings
657
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5