Titles you rated
My Penguin FriendRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 0.5
Air Force OneRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 0.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 0.5
AirRated ★ 0.5
Killing RomanceRated ★ 0.5
The PostRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
RBGRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0