Series
Ratings
132
You and Everything ElseRated ★ 0.5
TempestRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 5.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 0.5
The 19th Medical ChartRated ★ 0.5
Zang Hai ZhuanRated ★ 0.5
A Moment But ForeverRated ★ 5.0
The Princess's GambitRated ★ 0.5
Love Never FailsRated ★ 0.5
The Blue WhisperRated ★ 0.5
The Blue Whisper Season 1Rated ★ 0.5
The Legend of ShenLiRated ★ 5.0
Go AheadRated ★ 0.5
You Are My GloryRated ★ 0.5
Strange Tales of Tang DynastyRated ★ 0.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 0.5
Zero DayRated ★ 0.5
Judge vs. JudgeRated ★ 0.5
Castaway DivaRated ★ 0.5- Knock OffRated ★ 0.5