Titles you rated
Captains of the WorldRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 2.5
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 3.5- The World God Only Knows IIRated ★ 3.5
- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.5
アホガールRated ★ 3.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.0
Mayo Chiki!Rated ★ 3.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 2.0
We Never Learn: BokuBenRated ★ 2.5
If It's for My Daughter, I'd Even Defeat a Demon LordRated ★ 2.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.0
Assassins PrideRated ★ 2.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 1.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
Banished From the Hero's Party, I Decided to Live a Quiet Life in the CountrysideRated ★ 3.0