Titles you rated
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
 
The HousemaidRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0