Movies
Ratings
1204
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The MegRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5- Zero FocusRated ★ 3.5
Ella EnchantedRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 3.5