Titles you rated
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0