Titles you rated
Now You See MeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0