Titles you rated
 Spider-ManRated ★ 4.0 Spider-ManRated ★ 4.0
 Mamma Mia!Rated ★ 3.0 Mamma Mia!Rated ★ 3.0
 StolenRated ★ 3.0 StolenRated ★ 3.0
 TurboRated ★ 4.0 TurboRated ★ 4.0
 Yes ManRated ★ 4.0 Yes ManRated ★ 4.0
 Happy FeetRated ★ 3.0 Happy FeetRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
 Ong Bak 2Rated ★ 4.0 Ong Bak 2Rated ★ 4.0
 101 DalmatiansRated ★ 2.0 101 DalmatiansRated ★ 2.0
 Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0 Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
 Sucker PunchRated ★ 1.0 Sucker PunchRated ★ 1.0
 The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0 The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
 Sky HighRated ★ 3.0 Sky HighRated ★ 3.0
 FameRated ★ 3.0 FameRated ★ 3.0
 Johnny EnglishRated ★ 4.0 Johnny EnglishRated ★ 4.0
 Spy KidsRated ★ 4.0 Spy KidsRated ★ 4.0
 Grown UpsRated ★ 4.0 Grown UpsRated ★ 4.0
 The WolverineRated ★ 4.0 The WolverineRated ★ 4.0
 Finding NemoRated ★ 5.0 Finding NemoRated ★ 5.0
 DinosaurRated ★ 3.0 DinosaurRated ★ 3.0