Series
Ratings
151
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0