Movies
Ratings
202
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
I Killed My MotherRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Here AfterRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
TakenRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 1.5