Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5