Series
Ratings
35- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
MaidRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0