Movies
Ratings
1050
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5