Titles you rated
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 1.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
StealthRated ★ 1.5
The SignalRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.5
StargateRated ★ 4.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 0.5
WaterworldRated ★ 2.0
MoonRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0