Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 0.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 1.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.5