Movies
Ratings
74
The HostRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0