Series
Ratings
69
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Shadow and Bone Season 2Rated ★ 3.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5