Movies
Ratings
190
Cold EyesRated ★ 5.0
Stay AliveRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
The TruckRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
VacancyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0