Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
JulesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0- The Birth of Korea 2Rated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 2.5
LobbyRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
FlightplanRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.0