Titles you rated
White ChicksRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BurlesqueRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.5
OrangeRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0