Titles you rated
One Spring NightRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5- IslandRated ★ 4.0