Movies
Ratings
782
DefaultRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
The WitnessRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0