Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0