Titles you rated
Girls' Last TourRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
SintoniaRated ★ 4.0
SintoniaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cyber City Oedo 808Rated ★ 4.0
Smile Down the RunwayRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Restol, The Special Rescue SquadRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gunslinger GirlRated ★ 3.5