Movies
Ratings
176
The LiarRated ★ 2.0
Trivial MattersRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 0.5
MathildeRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5- CalculatorRated ★ 2.5
- About LoveRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
LetoRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0