Series
Ratings
34- Soul EaterRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0