Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0- FrankenweenieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0