Series
Ratings
29
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0