Series
Ratings
117
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- Waking the DeadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.5- Student Council's DiscretionRated ★ 1.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0