Titles you rated
Just MarriedRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0