Movies
Ratings
56
Act of ValorRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
SphereRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0