Movies
Ratings
490
The ImmigrantRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Marjorie PrimeRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
PricelessRated ★ 3.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 3.0