Movies
Ratings
177
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 2.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0