Movies
Ratings
593
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
The Noisy MansionRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 2.5