Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.0
The Calendar KillerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 2.5