Movies
Ratings
493
Memories of MurderRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 0.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.0
Space SweepersRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
CallRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0