Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
EricRated ★ 3.5
Bread and Wilk's World TourRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 5.0
Dogs in Space Season 1Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0- F is for FamilyRated ★ 4.5
F is for FamilyRated ★ 4.5- F Is for FamilyRated ★ 4.5
F is for FamilyRated ★ 4.5
F is for FamilyRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0