Titles you rated
GeostormRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
SecretRated ★ 1.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 0.5