Movies
Ratings
146
The Face ReaderRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0