Movies
Ratings
100
HancockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0