Movies
Ratings
227
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Volcano HighRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0