Titles you rated
Past LivesRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.0