Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
ArgoRated ★ 4.0